Forbes Industries 7033ES-42 EcoFlex Essentials Round Table,
Black, Laminate/Stainless Steel - 30" x 42"
This item requires custom order handling, and may take longer to receive than normal
Quickly set and breakdown an event seating with tables that
are lightweight. Forbes Industries 7033ES-42 EcoFlex
Essentials Round Table is versatile, stylish and
eco-friendly. The tabletop is laminate accented with faux
brushed stainless steel PVC edge. Legs frames are tubular
stainless steel with adjustable levelers. When done, remove
the top, fold the legs and store or transport.
- Black
- Laminate/Stainless Steel
- Diameter 30 in
- Height 42 in